Sievietes neizmērojamais spēks

Pat nezinu, kā lai nodēvē šo rakstu. Ja nosaukšu par īsto dzīves pavadoni, tad tas skanēs diezgan banāli un neinteresanti, bet tāds ir tiešais tulkojums no krievu valodas. Bet tajā pašā laikā, tieši par dzīves pavadoni jeb dzīves ceļa rādītāju (sievieti) Tu šodien uzzināsi kaut ko vairāk. Zini, lai iet nosaukums- sievietes neizmērojamais spēks. Jo arvien vairāk pārliecinos par to, cik ietekmīga ir sieviete, cik spēcīga, stipra, nesalaužama viņa ir. Visa vīrieša dzīve balstās tikai un vienīgi uz viņas pleciem. Arī savu laimi viņa spējīga uzcelt pati. Ja Tu domā, ka sieviete neko nevar, negrib un nemāk, tad Tu maldies. Jā, iespējams, mūsdienu populārā biznesa pasaule ne katrai daiļā dzimuma pārstāvei piemērota, bet tā jau nav viņas teritorija. Tāpēc nav ko vainot, ja nesanāk. Bet, ja viņa darbojas savā sievietes teritorijā, tad var kļūt pilnībā nepārvarama. Tieši tā, sievietes spēkos ir pasauli pacelt vai arī gremdēt, jo pasauli jau būvē pārsvarā vīrieši. Šī vara pār vīriešiem ļauj menedžēt visu, kas viņai notiek apkārt. Ja pēkšņi sieviete vēlēsies būt pasaules karaliene, tad zinās, kam ķerties klāt. Nevis sev, bet vīrietim, ar ko viņa ir kopā, lai to padarītu par pasaules karali, kas viņai ļauj iejusties karalienes lomā. Tik vienkārši tas ir. Nekā lieka jeb sarežģīta. Ja Tu to apzinies, tad ķeries klāt. Ja vēlies sevi pārbaudīt kā vīrieti šajā dzīvē, tad uz priekšu, vēlāk iespējams sapratīsi par ko ir runa.

 

Ja Tu redzi savā spoguļattēlā, ka esi sieviete, tad ar to viss ir izteikts. Nav divu domu, ir tikai sievišķā būtība un tās plusi un mazāki plusi. Mīnusu nav. Būt sievietei tiešām ir fantastiski. Iedomājies, Tev atkrīt jebkādas rūpes jeb satraukumi par rēķiniem, par naudas pelnīšanas veidiem, par lēmumu pieņemšanu, kontrolēšanu un vadīšanu. Tu esi viegla kā pūciņa, jo viss, par ko Tev ir jādomā, ir Tavs mīļotais, vislabākais vīrietis, kurš Tev ir blakus. Ne kaimiņienei, ne draudzenei, bet tieši ar Tevi viņš kopā dzīvo. Tātad liktenis, ne? Klausies, kas man sakāms.

 

Sākšu ar to, ka sieviete ir tā, kura veido sava vīrieša likteni. Viņa ir atbildīga par vīrieša sasniegumiem darbā, par viņa labsajūtu un vēlmi tiekties uz augšu. Nepastāv vīrietis lupata- ir vienīgi sieviete, kura par lupatu ir pataisījusi vīrieti. Skarbi, bet fakts. Paskaties uz savu draugu, vīru, dzīvesbiedru, ar kuru kopā esi vismaz gadu un parēķini jeb padomā, cik daudz viņš ir sasniedzis vai nogrimis kopš Jūsu pirmās satikšanās reizes. Šī starpība starp Jūsu pirmo tikšanās reizi un šo mirkli ir Tavs nopelns. Tik vienkārši ir iespējams palūkoties uz sevi no malas un savu attieksmi pret dzīvi, kura atspoguļojas Tavā vīrieša attieksmē, darbos, sasniegumos. Tu viņu nemitīgi un bez apstājas veido kā plastalīna figūriņu. Lai arī vīrietis to nemaz nezina un viņam šķiet, ka viņš pats ir tik spēcīgs vai vājš, ejot pa dzīves ceļu. Mēs vienīgi varam par to pasmieties, jo tikai mūsu ieliktā psiholoģiskā spēka rezultātā, ir sanācis, tas, kas sanācis.

 

Tātad, sieviete ir vīrieša dzīves pavadone. Bez viņas nekas nenotiek. Sievietei apprecoties, būs jāsaprot, ka tagad nāksies iedvesmoties no sava vīrieša mērķiem un dzīves uzstādījumiem, nevis kalt pašai savus. Šis ir ļoti svarīgs veiksmīgu attiecību faktors. Paziņojot publiski vai sarakstoties, vai kā citādi saejot kopā, kad divi cilvēki izlēmuši savus likteņus saistīt, ģimenē paliek tikai viena cilvēki mērķi, kuriem visi sekos. Un tie ir vīrieša. Gribi to vai nē, tā strādā attiecības. Es nesaku, ka tagad Tu paliec bezmērķīga un Tev nav teikšanas. Tu vari dzīvot tā, kā vēlies, sasniegt savus mazos mērķīšus, kas saistās, piemēram, ar sevis pilnveidošanu, attīstību, mīlestības vairošanu, kā arī hobiju līmenī viss pārējais, kas Tevi iepriecina. Tev, iedvesmojoties no vīrieša dzīve mērķiem, ir jāspēj iedvesmot arī viņš pats tos sasniegt. Atbalstot un esot blakus, Tu viņam liec ticēt saviem spēkiem, kuri tālāk noved pie vajadzīgā gala rezultāta. Paveries apkārt, iedomājies kādu laimīgu pāri, kuri kopā jau ir divdesmit un vairāk gadus. Kā Tu domā, vai sieviete ir tā, kura pieņem gala lēmumus par dzīves mērķiem? Vai sieviete ir tā, kura tos izvirza? Nē, abi darbojas kā komanda. Sieva tiek uzklausīta, kā arī viņa iedvesmo vīrieti piepildīt savas vēlmes, bet nekad viņa nebūs tas ģimenes komandieris, kurš izlems kā un ko darīt. Attiecībās neviens nav augstāks par otru, abi ir līdzvērtīgi, bet jomas, kuras pārvaldīt, atšķiras. Es domāju, ka Tu man piekritīsi.

 

Sieviete ar savu prieku un entuziasmu baro vīrieti un sniedz spēku tiekties un nosprausto galamērķi. Viņa iedvesmo savu partneri, līdz ar to, vīrietis ļoti ātrā tempā attīstās. Viņš kļūst aizvien nobriedušāks un pieaugušāks. Bet ir viens bet- ja sieviete nav samierinājusies ar tiem apstākļiem, kurus vīrietis viņai spēj nodrošināt, tad viņa izposta ne tikai savu, bet arī vīrieša dzīvi. Sievietei ir jābūt pateicīgai, ka Dievs viņai šādus apstākļus ir devis. Brīdī, kad viņa ir laimīga un apmierināta ar to, kas viņai dots, viņa spēj tālāk savu spēku un rūpes ieguldīt savā vīrietī un bērnos, kuri tālāk viņas dzīvi uzlabo. Kā jau mēs visas to zinām, sieviete ir tā, kura liek tiekties pretī panākumiem. Un vīrietis, esot blakus šādai sievietei, tikai un vienīgi cels dzīves kvalitāti ne tikai sev, bet arī sievai un bērniem.

 

Pieskaroties bērnu tēmai, sieviete savu meitiņu var audzināt un tas viņai ir jādara, mācot pareizu attieksmi, uzvedību, paskaidrojot dzīves būtību un viss, kas saistās ap to. Bet mazu puisīšu audzināšana jānodod vīrieša rokās. Dēlam ir jāļauj kļūdīties, nevis jālutina un jāmīkstina dzīves pārbaudījumi, kurus sniedz tēvs. Sievietes psihe ir tā iekārtota, ka viņa spēj tikai mīlēt un lutināt, nevis ļaut kļūdīties. Un, ja Tu vēlies, lai Tavs dēls izaug kā pilnvērtīgs vīrietis, tad šo jomu atstāj vīrieša rokās. Tu, protams, viņu vari mīlēt un rūpēties, tāpat kā par savu vīru, bet savu ucināšanu virzi un meitiņas pusi. Tēvs būs spējīgs radīt dēlam tādus apstākļus, kad galā jātiek pašam. Sniegs iespēju attīstīt savu personību un nostiprināt saprātu, kurš veidojas tikai un vienīgi pārbaudījumos, kad nākas arī kādreiz ciest. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, sieviete grauj sava dēla likteni un nekas vairāk, kā memmes dēliņš, viņš nespēs būt. Jo nebūs gatavs pēc tam savai sievai nolikt pasauli pie kājām. Mātei to ir grūti saprast, tāpēc dēla audzināšana neietilpst sievietes pienākumos. Ja pēkšņi vīrietis šo iniciatīvu neuzņemas vai arī vispār pazaudē interesi par dēla attīstību, tad pats ir izlutināts, par ko ir jāpateicas gan viņa mātei, gan tagadējai sievai. To, protams, ir iespējams mainīt, atsakoties no dēla audzināšanas un nododot to vīrieša rokās. Viņa gars pamodīsies, ja atļausi dēlu komandēt, uzstādīt viņam noteikumus, radīt grūtas situācijas. Vīrietis ir un paliek vīrietis, un viņš spēj būt vīrišķīgs, ja Tu no šiem vīrišķajiem pienākumiem atteiksies un ļausi realizēties vīram. Tu vari šīs sen piemirstās īpašības vīrietī pamodināt, skaļi apgalvojot, ka vīrietim vienmēr taisnība. Ka viņš pieņem pareizus lēmumus un Tu uzskati viņu kā visgudrāko. Protams, Tavas domas var nedaudz atšķirties, bet mīļā miera labad, kā arī sava vīrieša labklājībai, Tev sev nāksies pārkāpt pāri un jāļauj kļūdīties ne tikai dēlam, bet arī pašas vīram. Sieviete audzina savu vīru, tas ir fakts.

 

Ļoti patīk man nākamais ieteikums katrai sievietei. Nevis glupa, naiva aitiņa viņam ir vajadzīga blakus, kura nespēj skaļi pateikt savas domas, bet gan iekšēji stingra sieviete spēj vīrieša dzīvi virzīt pēc saviem ieskatiem. Ja viņai šī īpašība trūkst, tad jebkura jautājuma atrisināšana sagādā problēmas, jo sieviete nespēj skaidri un gaiši paust savu viedokli. Tev ir jāzina, kā pareizi pateikt patiesību un no tās nav jābaidās. Savādāk, attiecībās diemžēl trūkst mīlestības, lai vai cik jocīgi tas neizklausītos. Šis ir viens no attiecību noslēpumiem, par kuru runā daudzi pasaulē atzīti vēdisko zināšanu lektori. Vīrs vienmēr ir stingrs, skarbs ārēji, bet sieviete tāda- iekšēji. Un, protams, iekšējā stingrība vienmēr ir bijusi un būs spēcīgāka par ārējo. Būtībā, sieviete vairāk tur rokās savu vīrieti, nevis vīrietis sievieti. Kaut arī tā nemaz neliekās. Tas viss notiek mīlestības vārdā. Ja sieva patiesi mīl savu vīru, tad viņa uzņemas atbildību par sava tuvākā iekšējo pasauli. Tas noved pie nākošās svarīgās lietas, kas katrai sievietei būtu jāiegaumē. Brīdī, kad vīrietis izdara pāri sievietei vai nu ar vārdiem vai darbiem, sievietei uzreiz nāktos attālināties uz brīdi un jāliek saprast, kas šis numurs ar viņu cauri neies. Šajā plānā daiļais dzimums uzvedas lemtspējīgi un stingri pret savu partneri. Tāpēc sieviete ir spējīga audzināt un veidot savu vīrieti tā, kā viņai tas patīk, ja pareizi prot novirzīt savas psiholoģiskās pūles stiprā dzimuma virzienā.

 

Ja sieviete pati vēlas šo spēku saņemt no vīrieša, tad rezultāts sanāk pavisam citādāks. Vīrietis no sievietes nogurst tikai tad, ja viņa viņam nekalpo, bet gan tikai izmanto. Lai īstajā brīdī distancētos un šis pasākums nestu vēlamos augļus, sākumā sievietei ir jāiemācās kalpot. Tikai tad vīrietis sajutīs, ka izdarījis kaut ko nepareizi, jo būsi attālinājusies. Viņš būs atkarīgs no šī psiholoģiskā spēka, tāpēc centīsies mainīties, lai vairāk tā nenotiktu. Bieži vien, kad sievietes ir prasītājas jeb patērētājas, distancēšanās vīrieti tikai iepriecina, jo beidzot dots brīvs laiks uzelpot.

 

Kalpošanas māksla. Tā nav tāda kalpošana, kādu Tu savā prātā varbūt iedomājies, bet gan dzīvošana pēc sievietes īstenās būtības sniedz vīrietim šo laimi, ko sauc par kalpošanu. Viņa spēj to darīt tikai ar nosacījumu, ka ir pateicīga un apmierināta ar saviem dzīves apstākļiem. Ja Tev vīrietis iedots tāds, kāds viņš ir, tad tieši šāda pieredze Tev ir vajadzīga, lai Tu pati kļūtu par labāku cilvēku. Un, ja Tu esi laimīga, dzīvojot šo dzīvi kopā ar savu vīrieti, Tev atkrīt vēlme kaut ko visu laiku no viņa pieprasīt. Iekšēji Tu esi mierīga un harmoniska. Bet, ja Tev liekas, ka vīrietis atslābs, ja neko nevēlēsies no viņa saņemt, tad Tu maldies. Tieši otrādi- ģimenē divi atslābināti cilvēki nevar pastāvēt. Un, kuram, Tavuprāt, ir jābūt atslābinātam? Protams, ka sievietei. Tās ir viņas tiesības. Sievietei ne sekundi vīram nav jāļauj justies atslābinātam. Piemēram, ja vīrietis vienu dienu, pārnākot mājās, paziņo, ka nu viņa alga tiek samazināta uz pusi, tad sievietes atbildei būtu jāskan šādi: ”Ļoti labi, man jau likās, ka mums par daudz naudas!”. Bez stresa un satraukumiem. Ja viņš Tev jautā vai Tu nevēlētos palīdzēt nopelnīt ģimenes budžetam, tad Tu vari atbildēt: „Es varu sākt gardāk gatavot un vairāk mīlēt un rūpēties par Tevi! Bet es strādāt neiešu, tas ir pretēji manai būtībai!”. Lai gan liekas, ka es te Tev stāstu pasakas, jo mēs taču esam pieradušas strādāt melnās miesās un nest mājās naudu, Tu esi un būsi sieviete, tas nav Tavs pienākums, lai vai cik grūti ietu vīram. Šāda attieksme rosina vīrieša fantāziju, domas par efektīvāku pelnīšanu, jaunu shēmu izgudrošanu, papildus darbu uzņemšanos, kas veicina lielākas atbildības uzņemšanos. Un jo lielāka atbildība, jo stiprāks , veselīgāks, saprātīgāks kļūst vīrietis. Atsakoties pelnīt, Tu viņam sniedz tikai pakalpojumu, nevis sarežģī dzīvi. Šis viss noved pie lielākas cieņas pret savu vīrieti. Sievietē rodas lepnums, ka blakus ir vīrietis, kurš spēj viņas acīs raisīt apbrīnu. Sieviete skatās uz savu vīrieti ar lielu prieku un sajūsmu, kas iedvesmo vīrieti tiekties augstāk. Kā apburtais loks. It kā liekas, ka jo mazāk piepūlies, jo labāka kļūst Tava dzīve. Un, ko gan vairāk sieviete var vēlēties? Viņai ir iespēja attīstīties, nodarboties ar sev interesējošām lietām, mīlēt un tikt mīlētai, rūpēties un sajust rūpes no sava tuvākā.

 

Bet, ja izvēlies rīkoties pretēji tam, ko stāstīju. Uzņemies uz sevi daļu naudas pelnīšanas, sāc iespringt un stresot, kur lai skrienu un ko lai dara. Tad Tu nevis palīdzi vīrietim, bet gan viņu atslābini. Tas notiek automātiski. Jo vairāk pelni, jo vairāk atslābini vīrieti. Tā tas diemžēl ir. Protams, ir sievietes, kurām patīk strādāt un tas sagādā prieku. Es Tev tagad nesaku- ej projām un nedari neko. Tā nav. Vienkārši izvēlies savu algu tērēt sevis pucēšanai, dāvanu pirkšanai, lutināšanai un citām sievišķīgām lietām. Tā Tu liksi noprast, ka ģimenes budžets nav aizpildīts un šo pienākumu ir jāuzņemas vīrietim.

 

Iedomājies, sieviete ir tik stipra iekšēji, ka pat ar savām domām ir spējīga veidot savu vīrieti. Atkal mēs nonākam pie vairakkārt maltās tēmas, ka viss atkarīgs no sievietes. Ja Tu būsi apmierināta ar savu dzīvi, to teiksi arī vīrietim, viņam izpletīsies spārni. Šajā brīdī, sieviete iegūst neizmērojamu varu pār savu vīrieti. Bet, ja dzīve liekās, kā murgs, tad viņas ietekme zūd. Tā ir kā likumsakarība. Vīrietis ir spiests rīkoties atbilstoši Tavām domām un vēl lielāku murgu Tev izveidos, lai pārliecinies vēlreiz, ka tiešām dzīve ir neciešama.

 

Ja Tu saproti, ka tieši šāds vīrietis Tev blakus ir vajadzīgs, lai pilnveidotu Tevi, attīstītu īpašības, kuras Tev nepiemīt, tad attiecības Tu pati veido veselīgas. Ne tikai Tu, bet arī Tavs vīrietis labi jūtās. Tāpēc maini tikai kaut vienu domu par savu vīrieti un viņš tieši tā ar laiku sāks uzvesties. Sajūti savu spēku, sajūti, cik spējīga Tu esi izveidot sev tādus apstākļus, kādos vēlies dzīvot, nevis turpini sūkstīties par to, kas Tev nepatīk.

 

Tāpēc tieši šādi es vēlējos nosaukt šo rakstu. Pati esmu ļoti priecīga, ka tik labi sanāca. Noderīga informācija ne tikai man, bet arī Tev.

Write a comment

Comments: 6
 • #1

  Aina (Monday, 25 February 2013 18:17)

  Paldies par rakstu! Radās jautājums - ja pāris draudzējas ilgāk par gadu, bet nedzīvo kopā, abi strādā un katrs apmaksā savus ikdienas rēķinus...kā tad sievietes prieks un apmierinājums ar savu dzīvi ietekmēs abu attiecības? Viņa to teiks savam draugam, bet apmierinājums sievietē būs radies no pašas ekonomiskajiem sasniegumiem un radošajiem panākumiem. Vai tas vīrieti spārnos?:)Varbūt sabiedēs? Attiecību posmā, kad pāris nedzīvo kopā, kas vīrieti pamudinās uzņemties rūpes...?

 • #2

  Sieviete (Thursday, 26 May 2016 00:42)

  Biju pieradusi kalpot vīram, taču viņš mani pameta, un tagad nezinu, ko darīt, jo nekad neesmu strādājusi, bet mācīties kaut kur jau par vēlu...Pagaidām palieku pie vecākiem, taču naudas nav, un jādomā, kā pelnīt iztiku. Esmu izmisumā... :( Labi, ka bērniņu nav, ja būtu, laikam lektu Daugavā...:( Jo nekādu naudu viņš man nemaksā, bet tiesāties man nav pa spēkam...

 • #3

  zoja (Thursday, 26 May 2016 10:38)

  man patīk, kā sievietes māca būt vīrieti apkalpojošām mājas pelēm, un neredz ironiju tajā, ka pašas, veicot šo aktivitāti (rakstīt publikai, veidojot sociālo kapitālu) ne gluži kvalificējas vairs mājās sēdošajai vīra apkalpotājai... bet ir jau agrāk pamanīts, ka sievietēm-sievietes vietas ierādītājām ir raksturīgi dubultstandarti un grūtības loģika..

 • #4

  līva (Thursday, 26 May 2016 10:49)

  Sieviete, vai es Tev kaut kā varētu palīdzēt?! Mēs varētu sarunāt kādu konsultāciju bezmaksas! Par šo situāciju vajadzētu Tev parunāties!

  Līva! Raksti man uz meilu: liva.spurava@gmail.com

 • #5

  Laimīgā (Monday, 13 June 2016 18:15)

  Piekrītu par visiem 100 procentiem, kopš pati mācos šādi dzīvot, ģimenē viss it kā nostājies savās vietās un atrisinājies pats no sevis... Tieši tik vienkārši:) Un laimīgi:)

 • #6

  sex tel (Thursday, 19 January 2017 04:03)

  Los

Esi labs!

Esi labs pret citiem, esi labs pret sevi!

 

Spied uz bildes

Veselības blogs

Spied uz bildes

Dzīvības straumes

Debešķīgi garšīgā šokolāde

Spied uz bildes